Kim jesteśmy?

Biuro Rachunkowe HuPi powstało z pasji oraz wieloletniego doświadczenia w zakresie księgowości. Dostarczamy profesjonalne usługi podmiotom działającym w różnorodnych gałęziach gospodarki. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz rachunkowej małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski.

Nasza firma jest synonimem wysokiej jakości usług. Otrzymane referencje od Klientów oraz certyfikaty potwierdzają profesjonalizm, zaś posiadane ubezpieczenie OC jest gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich współpracujących z nami przedsiębiorców. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągać jeszcze lepsze efekty oraz swobodę wykonywanej pracy. Realizowanie oferowanych usług w 100% on-line pozwala na zaoszczędzenie czasu każdej ze stron. Wypracowane na przestrzeni ostatnich lat dobre relacje z Klientami są dowodem ogromnego zaufania, jakim jesteśmy obdarzani, oraz obustronnego zadowolenia z nawiązanej współpracy.

Piotr Wańkowski

Pierwsze myśli o księgowości pojawiały się w Technikum Ekonomicznym w Mogilnie. Po jego ukończeniu rozpoczął studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Finansów i Rachunkowości Biznesu. Po zdobyciu tytułu licencjata w 2018 roku rozpoczął zdobywanie doświadczenia w biurach rachunkowych. Jednocześnie studiował w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy, gdzie w 2020 roku zdobył tytuł magistra na specjalności Rachunkowość Przedsiębiorstw.

Swoje doświadczenie i wiedzę poszerzał również w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, gdzie ukończył Kurs prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów a następnie zdobył certyfikat Głównego Księgowego oparty na Międzynarodowych Standardach Edukacyjnych ustalonych przez IFAC.
Pracowitość i chęć ciągłego doszkalania się w świecie rachunkowości sprawiają, że każde zadanie traktuje jako wyzwanie.

Hubert Kufel

Drogę do bycia najlepszym księgowym również rozpoczął w Technikum Ekonomicznym w Mogilnie. Po jego ukończeniu skupił się na zdobywaniu doświadczenia od strony praktycznej. Z dużym zapałem wspinał się po kolejnych szczeblach księgowości.

Pracował w kilku biurach rachunkowych, poznając szeroki przekrój księgowości. Jednocześnie ukończył studia w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy. Praca i studia były jednak niewystarczające. Nieustannie dąży do poszerzania swojej wiedzy, m.in. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Ukończenie Kursu prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz zdobycie certyfikatu Głównego Księgowego opartego na Międzynarodowych Standardach Edukacyjnych ustalonych przez IFAC zwiększyło poczucie pewności siebie i rozwinęło szeroki już zakres wiedzy.

Naszą firmę tworzą ludzie, dla których księgowość jest nie tylko pracą, ale również pasją.

Pełne zaangażowanie w obsługę każdego Klienta to dla nas codzienność, zaś wysokie kompetencje pozwalają rozwiązać nawet najtrudniejsze kwestie rachunkowe. Zatrudnieni pracownicy to wysokiej klasy, kompetentni specjaliści z zakresu rachunkowości. Ich kwalifikacje zostały potwierdzone wieloletnim doświadczeniem oraz otrzymanymi certyfikatami, zgodnymi z Międzynarodowymi Standardami Edukacyjnymi wyznaczonymi przez IFAC.

Do takiego świadectwa należy m.in. kurs prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, który pozwala na szczegółowe zrozumienie specyfiki tej branży. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, dzięki czemu możemy stale rozwijać się oraz coraz lepiej dopasowywać usługi rachunkowe do szybko zmieniających się potrzeb Klientów.

Certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje
Oferta
 
Kontakt