Obsługa ksiąg handlowych

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziliśmy do swojej oferty usługę prowadzenia ksiąg handlowych. Każdy przedsiębiorca w momencie przejścia na pełną księgowość jest zobowiązany do ewidencjonowania zdarzeń gospodarczychw takiej formie. Samodzielna obsługa takiej dokumentacji jest bardzo skomplikowana i wymaga aktualnej, szczegółowej wiedzy z zakresu podatków, dlatego nasze biuro rachunkowe oferuje Ci profesjonalną pomoc w tej kwestii.

Co obejmuje oferta naszego biura?

Kompleksowa obsługa ksiąg handlowych w naszym biurze to między innymi:

  • prowadzenie ksiąg handlowych (głównej i pomocniczych) na podstawie aktualnych przepisów prawa,
  • przygotowanie bilansu otwarcia,
  • zakładanie ewidencji wymaganych przepisami (m.in. ewidencja VAT dla sprzedaży i zakupów, ewidencja środków trwałych, wyposażenia, wartości prawnych i niematerialnych),
  • bieżąca księgowość dokumentów i faktur,
  • pełna kontrola formalno-rachunkowa poprawności dokumentów oraz zapisów księgowych,
  • ustalenie polityki rachunkowości, przygotowanie planu kont,
  • przygotowywanie niezbędnych zestawień na potrzeby GUS i NBP.

Pojęcie księgi handlowe bywa określane w uproszczeniu również jako pełna księgowość. W praktyce jest to wykaz zapisów księgowych, sald i obrotów. Obsługa ksiąg handlowych powinna być prowadzona w sposób dokładny i rzetelny.

Nasze biuro gwarantuje, że prowadzenie dokumentacji podatkowej będzie spełniało najwyższe standardy. Wszystkie usługi świadczymy z największym zaangażowaniem, na podstawie aktualnych przepisów prawa. Nasz zespół tworzą młodzi pracownicy z szeroką wiedzą i doświadczeniem. Spotkania mogą odbywać się za pośrednictwem Internetu, ale również w razie potrzeby w siedzibie zleceniodawcy. Obsługujemy zarówno jednoosobowe działalności, jak i duże przedsiębiorstwa. Konkretna oferta i zakres usług w każdym przypadku określana jest indywidualnie po spotkaniu z klientem.

Cennik
 
Kontakt